Presentaties cursus groep 8

Op 22 februari j.l. werden, in het bijzijn van ouders en andere familieleden, door groep 8 leerlingen presentaties gegeven van de resultaten van de tweede O&O kennismakingscursus van dit schooljaar. In deze cursus van vijf woensdagmiddagen kregen de leerlingen van groep 8 van diverse basisscholen een inkijkje in het Technasium, en hoe in projectvorm gewerkt wordt. Tijdens de eerste cursus werd vooral gewerkt aan een maquette voor een nieuwe ingang in opdracht van Diergaarde Blijdorp, in de tweede cursus maakten we, een animatie-of stopmotion video over een nieuw vervoervoersmiddel, ter vervanging van het treintje van Blijdorp. Na afloop kregen de leerlingen een heus O&O oefencertificaat.

Geplaatst in Nieuws.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *