Dutch Delta op LEGO World Utrecht

Dutch Delta, het robotica-team van het Libanon Lyceum, heeft tijdens de herfstvakantie workshops programmeren gegeven op Lego World in Utrecht. Meer dan 1000 kinderen kregen les van onze leerlingen.

Anne Schmitz, (6 VWO en een van de coaches van het team): “We vinden het belangrijk dat zoveel mogelijk kinderen in aanraking komen met techniek en robotica. Op Legoworld komen veel kinderen en volwassenen, en met LEGO-robots kun je heel goed leren programmeren”.

De coaches hebben het lesprogramma voorbereid, maar onze leerlingen hebben zelf de lessen gegeven. Een van de leerlingen: “We hebben echt hard gewerkt! Maar het was heel gezellig, en we hebben ook veel dingen geleerd. En het was geweldig om te zien hoe trots de kinderen waren als ze hun robot konden laten doen wat ze wilden.”

 

Geplaatst in Nieuws.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *