Dutch Delta opnieuw de 1e prijs


‘Dutch Delta’ team opnieuw kampioen van de FLL Benelux

Na drie jaar is het ze opnieuw gelukt. Het team ‘Dutch Delta’ van het Rotterdamse Libanon Lyceum heeft in Zwolle op 4 februari 2017 de 1e prijs gewonnen op de Benelux finale van de internationale Lego wedstrijd.

De FIRST LEGO League (FLL®) is een wedstrijd die jongeren tussen de 9 en 15 jaar uitdaagt om de maatschappelijke rol van techniek en technologie te onderzoeken aan de hand van verschillende opdrachten zoals het bouwen en programmeren van een robot en het presenteren van een onderzoek.

In 2014 won het team van het Libanon Lyceum al eerder de hoofdprijs op een Benelux finale van de FLL. Het speelde daarna mee op het FLL World Festival in St. Louis in Amerika. Dit jaar hebben de team leden gekozen voor deelname aan het Open European Championship  in Aarhus, Denemarken. Dat zal van 25 tot 28 mei dit jaar plaatsvinden.

 

 

 

 

Geplaatst in Nieuws.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *