Een Industrieel Ontwerp voor de TU Delft

Op 9 november was de kickoff van een project van onze derde klassen voor de TU Delft, Industrieel Ontwerpen.

Uit een eerdere enquete bleek dat vrijwel iedere leerling liever kletsnat op school arriveert, dan tijdens een bui een regenpak van de HEMA aan te trekken..

Docent en ontwerper Ianus Keller vertelde over het werk van Industrieel Ontwerpers, en gaf een toelichting op de opdracht aan onze leerlingen: Ontwerp voor eigen leeftijdgenoten een nieuwe totaaloplossing om droog te blijven op de fiets. De leerlingen ontwerpen een toevoeging aan de fiets, en werken vervolgens samen met studenten van de TU IO het ontwerp uit tot een korte film.

 

Geplaatst in Nieuws.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *