Klas 3 naar de Zuidplaspolder


Voor het nieuwe onderzoeksproject Bodemdaling in de Polder ging klas VWO 3 op bezoek bij het Abraham Kroes gemaal en bij een zorgboerderij, beide in de omgeving van Moordrecht. In het gemaal vertelde Neeldert van Laar van opdrachtgever het Hoogheemraadschap Schieland en de Krimpenerwaard over het probleem van bodemdaling. Op de boerderij, dichtbij het laagste punt van Nederland, kregen we een rondleiding van boer Paul Oudijk. Een week na deze kickoff ontvangen we in ons Technasium nog twee  partijen die met dit probleem te maken hebben: de gemeente Rotterdam afdeling bodemdaling, en The Cranberry Company.

Bij dit project kijken we vooral naar de uiteenlopende belangen van de verschillende stakeholders in het gebied. Uiteindelijk zullen de leerlingen een gefundeerd advies geven over de toekomst van de polder.

Geplaatst in Nieuws.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *