Klas 3 presenteert op TU Delft

De leerlingen van beide groepen klas 3 hebben zich afgelopen 6 weken bezig gehouden met de vraag hoe je droog kunt blijven op de fiets, in een aantrekkelijk ontwerp. Zij presenteerden hun ontwerp, in de vorm van een korte animatiefilm, aan studenten van Industrieel Ontwerpen van TU Delft. De betrokken studenten hadden zelf ook een ontwerp gemaakt over hetzelfde probleem, zij moesten het in 1 dag doen. Er ontstond een heuse ontwerpwedstrijd, met 3 criteria:
is het ontwerp betrouwbaar?
Is het ontwerp verkoopbaar?
Is het ontwerp aantrekkelijk?

Het Libanon won ruim bij het eerste criterium, was gelijkwaardig bij het tweede, de TU won op gebied van de buitenkant.
Zie de video-speellijst hieronder:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geplaatst in Nieuws.