OPEN DAG 2020!

Een zeer druk bezochte Open Dag afgelopen vrijdag. De bezoekers wisten al snel het domein van het Technasium op de bovenste verdieping van ons mooie monumentale gebouw te vinden. Wij toonden de projecten van de afgelopen 12 maanden op een rij laptops, er waren tekeningen, maquettes, posters, infographics en filmpjes te zien. Er kon live worden gewerkt aan de 3D printers, met Minecraft gespeeld, en bezoekers mochten zelf een robot laten rijden op onze wedstrijdtafels in de Robotica afdeling. In onze presentatieruimte werden elk halfuur presentaties gegeven door leerlingen. We hebben hopelijk hiermee een goed beeld gegeven van het Technasium en de werkwijze van het vak O&O.

Geplaatst in Nieuws.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *