Excursie 4e klas naar Tastemakers!

De 4e klas Havo en VWO gingen voor de kickoff van hun project De smaak van Afrika op bezoek bij het bedrijf TeamTastemakers.

TeamTastemakers werkt aan de ontwikkeling van innovaties en verbetering van bestaande producten in de voedingsmiddelenindustrie. Het team bestaat uit een innovatie chef, een marketeer en twee levensmiddelentechnologen die samen de basis bij Unilever hebben gelegd. TeamTastemakers ontwikkelt plantaardige vleesvervangers die gemaakt worden van Jackfruit, een tropische vrucht die groeit aan bomen o.a. in Uganda.

De leerlingen gaan onderzoek doen naar de ontwikkeling van een nieuwe Afrikaanse productlijn vleesvervangers op basis van Jackfruit.

Geplaatst in Nieuws.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *