Klas 4 naar Tastemakers !

De 4e klassen zijn bij Team Tastemakers in Vlaardingen op bezoek geweest, als kickoff voor hun nieuwe project over het ontwerpen van een hybride vleesproduct. TeamTastemakers werkt onder andere aan de ontwikkeling van een nieuwe range hybride producten die de eiwittransitie verder zal beïnvloeden in Nederland. 

Het team bestaat uit een innovatie chef, een marketeer en twee levensmiddelentechnologen die samen de basis bij Unilever hebben gelegd.

Jan Peter Verstegen is innovatiechef en heeft de opdracht toegelicht. De komende 8 weken gaan de leerlingen aan de slag om zelf een product te ontwikkelen, en hoe het voor consumenten aantrekkelijk gemaakt kan worden.

Previous
Next

Geplaatst in Nieuws.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *