Presentaties laatste periode

De afgelopen weken zijn de presentaties van de laatste periode voor de verschillende opdrachtgevers voltooid. Gelukkig konden enkele opdrachtgevers ook weer op school als jury aanwezig zijn! Iets vroeger in het jaar was ook al René Reusen van Blijdorp aanwezig geweest om de maquettes voor een Nieuw Verblijf voor de Tijgers te kunnen beoordelen.

Zo was Gerard van der Meer van Natuurmonumenten bij de presentaties van het project Biodiversiteit op de Boerderij, hij was een paar maanden geleden ook al aanwezig bij de kickoff op de Belevenisboerderij in Schieveen. Ook Josien van Capelle van IVN Natuureducatie was aanwezig bij de presentaties Biodiversiteit in het Kralingse Bos.

Ook de ontwerpen voor Een Nieuw vakantiepark, uitgevoerd met Minecraft werden gepresenteerd. Tenslotte had een groep 3e jaars een Corona-proof Limonade-Uitdeelmachine-ontwerp gemaakt voor in een winkelstraat, in opdracht van Het Gevonden Voorwerp.

De bovenbouwkassen presenteerden uiteraard ook, maar dan per groepje hun eigen keuzeprojecten.

Geplaatst in Nieuws.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *