Schoolfinale First Lego League

In het kader van de First Lego League nemen de brugklassen het tijdens twee schoolfinale-avonden in het bijzijn van hun ouders op tegen elkaar met zelfgebouwde en zelfgeprogrammeerde robots. Deze robots voeren missies uit op een officieel FLL speelveld. Ook geeft een aantal groepjes leerlingen een presentatie van hun onderzoek naar de toekomt van onze steden, de City Shaper Challenge, het officiele onderwerp van First Lego League 2020. Later in het schooljaar zullen de winnaars van deze avonden het opnemen tegen andere scholen tijdens de regiofinales. De prijzen die daar worden verdeeld zijn onder andere tickets naar de Benelux Finale.

http://firstlegoleague.nl/fll/challengeCS/

Geplaatst in Klas 1, Lego, Nieuws.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *