Publicatie in Boor Magazine

Twee docenten O&O van ons Technasium gaven een interview aan het Boor Magazine:

Artikel #BOORiMagazine | Rotterdamse leerlingen geven programmeerles op Lego World | BOOR iMagazine

Rotterdamse leerlingen geven programmeerles op Lego World
‘Jonge kinderen enthousiast maken voor robotica’

09 december 2019 | tekst: Irene Hemels | fotografie: Nils Bebelaar

‘Daar staan de nieuwe collega’s van mij ’, zegt docent Connie Hemerik over de Dutch Delta, de jongens en meiden van twaalf tot veertien die in hun vrije tijd programmeerles geven op Lego World. ‘Ze weten elkaars kwaliteiten en verschillen te waarderen.’ Een gesprek over een opmerkelijke groep jongeren….’

Lees hier verder: Artikel #BOORiMagazine | Rotterdamse leerlingen geven programmeerles op Lego World | BOOR iMagazine

Femke Deurwaarder (14):

“Ik zit bij Dutch Delta omdat ik het leuk vind om te programmeren en bezig te zijn met robotica. Ik wil graag bij NASA werken. De techniek die daarbij komt kijken interesseert me, met robots onderzoek doen, en de ruimte vind ik wel iets moois hebben, nog ongeschonden… Lesgeven op Legoworld was leuk en gezellig met het team. Ik vind het ook leuk om programmeren door te geven en kinderen enthousiast te maken voor robotica. Daar is straks veel werk in te vinden, denk ik.”

Geplaatst in Nieuws.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *